Spotkania firmowe i eventy biznesowe

Kameralny, zapewniający intymność Pałac Kobylin to wymarzone miejsce na imprezy integracyjne i inne eventy firmowe. Organizacja wspólnego wieczoru dla uczestników szkoleń czy konferencji stanowi świetną okazję do lepszego poznania się, rozmów i zabawy.

Oferujemy szeroką gamę rozrywek, skierowaną do środowisk biznesowych, VIPów, elit czy zarządów firm, odpowiadającą ich indywidualnym potrzebom. Stylowe wnętrza Pałacu oraz malowniczy, 6-hektarowy park dają wiele możliwości przy aranżacji spotkań integracyjnych.

Oto kilka wybranych propozycji na spędzenie czasu wolnego:

VIP spa

VIP Spa

Oferta dla tych, którzy w wolnym czasie chcą się zrelaksować i odprężyć przy wybranych i wyselekcjonowanych przez nas masażach, wykonywanych przez dyplomowanych rehabilitantów.

degustacja-win

Degustacja win

Dla koneserów tego trunku, którzy będą usatysfakcjonowani smakowaniem i prezentacją win przez doświadczonego, profesjonalnego sommeliera.

Jogging

Poranny jogging

Dla tych, którzy chcą miło i aktywnie rozpocząć dzień. Bieg lub marsz po parkowych ścieżkach pod okiem instruktora zapewni dobre samopoczucie i kondycję.

mini-recital

Mini-recital

Dla miłośników muzyki filmowej, najpiękniejszych arii operetkowych i operowych czy muzyki instrumentalnej w wykonaniu wybitnych artystów scen polskich i światowych.

wędkowanie

Wędkowanie

Dla amatorów łowienia ryb otworem stoją nasze pałacowe stawy.

dyskoteka

Dyskoteka/karaoke

To znakomity relaks dla kochających taniec i śpiew oraz dobrą muzykę, serwowaną przez naszego DJ-a.

grill

Grill/ognisko

To mniej formalna alternatywa dla uroczystej kolacji. Integrujące spotkanie przy grillu lub ognisku na łonie natury, pozostanie na długo w pamięci uczestników i przyczyni się do zacieśnienia więzi w zespole.

team-building

Team building

To integracja poprzez różne, również niestandardowe, rodzaje aktywności zespołowej, np. paintball, gry zespołowe i inne.